Portfolio

Klienti

Reference

„Hedviga je profesionál, ktorého som na svojej podnikateľskej ceste potrebovala stretnúť“

CopyDáma Elena Gemzová

„Vďaka nej mám konečne poriadny web a môžem sa venovať iným aktivitám. Zároveň je Hedviga človek, ktorý so mnou komunikoval ľudsky, rýchlo a k veci. Odstránila všetky moje pochybnosti a často som sa v tomto obchodnom vzťahu cítila doslova ako v bavlnke.Myslí “out of the box”, výborne dokázala premeniť všetky moje predstavy aj osobnosť do pôsobivého celku, v každej fáze procesu mi dokázala výborne poradiť.Hedviga je ťahúň – pokiaľ ide o web, môžete sa na ňu na 100 % spoľahnúť, zastreší celý proces od A do Z a pridá ešte niečo navyše.“

Některé projekty

Dům nad vodou

Dům nad vodou je projekt jednoho manželského páru, který chtěl vytvořit jedinečné místo plné luxusu. Ubytování je zapsané i na Amazing Places. Web obsahuje jazykovou mutaci a rezervační formulář s kalendářem, který je sesynchronizovaný s Airbn, s kalkulací ceny za ubytování a speciální nabídky, rezervací pobytových balíčků, vše s pohodlnou online platbou.

Navštívit

Credit Alliance

Společnost se zabývá nebankovními půjčkami pro podnikatelé a živnostníky. Jejich web byl už 20 letý stařeček, který nutně potřeboval kompletní modernizaci s rozmyslem a strategii. Společnost mě oslovila a tak mohl vzniknout nový, svěží design s novými texty. Implementaci měl na starosti jejich in-house programátor.

Navštívit

Pálavská brána

Jen pár kilometrů ode mě, v Brodě nad Dyjí u Mikulova, vzniklo několik nových domů. Toto satelitní místo se nazývá Pálavská brána a díky své unikátní poloze, kde veškeré krásy Pálavy jsou na dosah ruky, láká investory. Jedním z nich je i klientka, která z domu udělala apartmán pro turisty. Já ji pomohla s webovou vizitkou s nevšedním designem.

Navštívit

Infokrása Aesthetics

Společnost je oficiálním obchodním partnerem předních světových výrobců a spolehlivým dodavatelem zdravotnických prostředků, přístrojů a profesionálních kosmetických přípravků. Požádali mě o vytvoření marketingové landing page ke kampani svých rozhovorů v předních světových magazínů.

Navštívit

Pet Heroes

Nezisková organizace pomáhá týraným, handicapovaným, opuštěným a toulavým psům a kočkám v nouzi. Protože jsem i já milovník zvířat, zrealizovala jsem jim webovou stránku zdarma. Součástí webu je widget Darujme, kdy můžete snadno přispět online. Díky vaším darům zachráníte nejeden čtyřnohý chlupatý život.

Navštívit

Ve hvězdách

Za projektem Ve Hvězdách stojí kreativní pár, který se rozhodl svůj sen uskutečnit. Jedná se o jejich hobby, které, věří, jednoho dne převedou na jejich hlavní pracovní činnost. Landing page je s vícestupňovým objednávkovým formulářem (všimněte si UX micro-copy) a zajímavým scrollsequence pro ukázku produktu.

Navštívit

Sushi Bašť

Klient se rozhodl zúročit své zkušenosti a chytnout příležitost za pačesy a tak vznikl projekt rozvozu výtečného sushi. Mimo eshop jsem také vytvořila jednoduché logo. Klient požadoval eshop, který by zvládl obsluhovat sám. Proto jsem se při tvorbě zaměřovala na jednoduchost a maximální funkčnost. Proto mnoho úprav ve Woocommerce prošlo nikoliv přes plugin, ale přes kód, abych klientovi ulehčila správu webu.

Navštívit

Reference

„Cením si profesionální a vstřícný přístup i ochotu vždy poradit a pomoct.,,

Tým Dr.Kotel

„Není jednoduché vytvářet stránky pro servis kotlů a vytápění a naladit se na vlnu zákazníka, který tyto služby hledá. Hedviga je přesně ten člověk, kterého jsme při nápadu založit web Dr. Kotel hledali. Obstarala nám kompletní tvorbu stránek a sama přišla s inovativním a moderním řešením. Hedvigu doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční a zároveň hezké stránky.“