Články | Recenze | Newsletter | Informace

Přečtěte si recenze na webhostingy nebo webové nástroje pro Wordpress. Zajímá vás branding, nástroje, slevy a další informace? Nezapomeňte se přihlásit k zasílání novinek.

Obsah

ke kafi

Scroll
Arrow

Přečtěte si recenze na webhostingy nebo webové nástroje pro Wordpress. Zajímají vás nástroje a slevy? Nezapomeňte se přihlásit k odběru newsletteru, aby vám nic neuteklo.

PDF zdarma Jak se budu prezentovat?

Šup k informacím

Arrow

Články

Recenze

Divi šablona pro Wordpress: recenze a alternativy

Divi je úžasný vizuální editor pro tvorbu webů na Wordpressu, který vám přinese svobodu tvorby. Nemusíte znát ani kousek kódu, proto je vhodný i pro podnikatele stavějící si web svépomocí. Podívejte se na všechny výhody nástroje. Na konci článku najdete výpis alternativ.

Přečíst si recenzi o Divi

Onebit webhosting: recenze a stejně kvalitní alternativy (+ proč byste měli odejít od Wedosu)

Zapomeňte na podivné levné webhostingy, jako je Wedos. Kvalitní web potřebuje pevné základy. Na svých webech a webech klientů využívám jedině tento ověřený, jednoduchý a bezpečný webhosting, se kterým nezažijete žádné nepříjemné překvapení v podobě padajícího webu.

Přečíst si recenzi o Onebitu

Mioweb: recenze, srovnání a alternativy

Mioweb je služba nabízející tvorbu webu a marketingové funkce, včetně vlastního hostingu (podobně jako Webnode). V čem spočívají výhody a nevýhody tohoto nástroje? Pro koho je vhodný? A kolik dokážete ušetřit, pokud přestoupíte na alternativy? Podívejte se na finanční srovnání.

Přečíst si recenzi o Miowebu

TORET: WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Tvoříte si svůj e-shop na Woocommerce? V tom případě se neobejdete bez napojení na platební bránu, způsoby dopravy, fakturaci, účetnictví nebo srovnávače zboží. Programátora nehledejte. Podívejte se, s čím vším vám TORET pomůže.

Přečíst si o TORETU